SKECHERS TÜRKİYE
Genel Başvuru (Merkez Ofis)
İstanbul (Avrupa) - Beşiktaş
SKECHERS TÜRKİYE - Genel Sorumlu
İş Açıklaması
Şirketimizde farklı departmanlarda ve pozisyonlarda görevlendirilmek üzere işe alım yapılacağından başvuran adayın yetkinlik ve niteliklerine uygun rollerde değerlendirme yapılacaktır.
İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar
Amerika’da günlük giyim ve çocuk kategorilerinde açık ara pazar lideri olan Skechers, spor ayakkabı kategorisinde de Amerika’nın en büyük ikinci markası. 1992 yılında tüketiciler ile buluşan marka, fonksiyonellik ve tasarımı bir araya getiren ürünleriyle dünya çapında bir ayakkabı fenomeni haline geldi. Özellikle yürüyüş, koşu ve günlük ayakkabı modelleri odağında farklılaşan Skechers, sunduğu sıra dışı rahatlık ve renkli tasarımlarla yepyeni bir dönem başlattı. Geçmişten bu yana Britney Spears, Christina Aguilera, The Black Eyed Peas, Robert Downey Jr., Rob Lowe, Matt Dillon, Kim Kardashian, Demi Lovato ve Kelly Brook gibi isimlerin marka yüzü olduğu Skechers, Türkiye’de 2011 yılından bu yana OLKA SPOR A.Ş. tarafından tüketiciye hizmet veriyor ve kısa süre içerisinde Türk tüketicisi tarafından sahiplenildi. Global anlamda dünyanın en büyük markalarından biri olan Skechers, 190’dan fazla ülkede 1.000’in üzerinde mağazası, sezonluk 3.500 modellik koleksiyonu ile faaliyetlerini sürdürüyor.

Şirketimizde farklı departmanlarda ve pozisyonlarda görevlendirilmek üzere, 4857 sayılı İş Kanunu'nun 30. maddesine istinaden Engelli Personel Çalıştırma Zorunluluğu kapsamında engelli personel alımı yapılacaktır.

Üniversite mezunu (Tercihen lisans mezunu),
Engellilik derecesi %40 ve üzeri olan ve Türkiye İş Kurumuna kayıtlı olan,
Engel durumu aktif çalışmasına engel olmayan,
Raporlama yeteneği gelişmiş,
MS Office (Word, Excel Power Point) programlarını iyi derecede kullanabilen,
Tercihen NebimV3 bilgisi olan,
İletişim becerileri kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek,
Planlama ve problem çözme yeteneğine sahip,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sosyal Haklar
Net Ücret + Ticket + Tamamlayıcı Sigorta
İlan Tarihi : 13.12.2023
İstihdam Türü : Tam Zamanlı
Eleman Sayısı : 5
Pozisyon : Genel Sorumlu
Cinsiyet : Kadın / Erkek
Firma Adı : SKECHERS TÜRKİYE
Bu ilanı inceleyenler bunları da inceledi:
Alt Logolar
Sosyal Medya’da takip edin!
App Store Google Play
Copyright © 2005 - ∞ Engelsizkariyer.com - Her hakkı saklıdır.
EngelsizKariyer.com, sosyal girişimcilik markası olarak EK EĞİTİM İNSAN KAYNAKLARI VE DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ.' ye ait bir sitedir.
Engelsizkariyer.com Logo
z