Engelsizkariyer.com en az %40 ve üzeri engel oranına sahip tüm engelli grubundaki (süreğen hastalık grubundakiler de dahil ) adaylara iş bulma aracılığı yapmaktadır.

Engelli olmayan adayların üyelik başvuruları kabul edilmemektedir.
Engelsiz Kariyer Yeni Üyelik
Aşağıdaki formda yer alan tüm bilgileri doldurun ve hesabınızı oluşturun. E-posta hesabınıza gelecek aktivasyon linkini tıklayarak üyeliğinizi gerçekleştirin. Yeni üyelik başvurusu sonrası kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaptıktan hemen sonra özgeçmişinizi eksiksiz oluşturun ve ilanlara hemen başvurmaya başlayın!
Üyelik Bilgileri
veya
Hayallerindeki işe anında ulaşmanın
en kısa yolu Engelsizkariyer.com’da
üye ol
1
Engelsizkariyer.com’a Giriş
İnternete bağlı olduğun her yerden kolayca ve bir tıkla Engelsizkariyer.com’a ulaşabilirsin.
Bireysel Üye Ol
Hızlı ve engelliler için erişilebilir üyelik sistemiyle; kolayca bireysel üye olursun. İstersen Facebook gibi sosyal medya hesabından da kolayca giriş yaparsın.
2
3
Özgeçmiş Oluştur
Kendini daha iyi anlatabileceğin bölümleri ile özgeçmişini kolayca oluşturabilirsin. Özgeçmişinizi eksiksiz hazırlayarak aktif ettiğinizde firmalar sana ulaşabilir yani iş seni bulabilir.
İş Ara
Engelsizkariyer.com ana sayfasında yer alan “İş Ara” kutusuna hayalindeki işin anahtar kelimelerini yazarak kolayca ulaşabilirsin. Arama sonrası karşına çıkan iş ilanlarından sana en uygun olanlar içinden dilediğin kadar tıkla ve hemen başvur.
4
Engelsizkariyer.com üyeliği işte bu kadar. Hayalindeki iş ve iyi bir gelecek için ilk adımı attın. Özgeçmişini düzenli olarak güncellemeyi sakın unutma!. Özgeçmişini eksiksiz (iletişim, eğitim ve engel grubu) ve güncel bilgilerle doldurduğun sürece diğer adayların önüne geçersin.
Zaten bireysel üye misiniz?
Bireysel üye girişi yapın
Alt Logolar
Sosyal Medya’da takip edin!
App Store Google Play
Copyright © 2005 - ∞ Engelsizkariyer.com - Her hakkı saklıdır.
EngelsizKariyer.com, sosyal girişimcilik markası olarak EK EĞİTİM İNSAN KAYNAKLARI VE DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ.' ye ait bir sitedir.
Engelsizkariyer.com Logo
z