A-  A+ A  |  Erişilebilirlik Anasayfam Yap Anasayfam Yap   Favorilerime Ekle Favorilerime Ekle Siteyi Öner Siteyi Öner 
Alt Yazı: Beyaz fon üzerinde yeşil renk kalın Kod Öğreniyorum yazısı yer alıyor. Altında da Engelliler Mesleki Eğitim Kampı yazısı ve başvuru tarihi geliyor. sağda da kod yazılan bilgisayar ekranından bir görselin yer aldığı banner. Başvuru ve detaylar için tıklayın...
Hızlı İş Ara:         

Kurumsal Üyelik

Engelsizkariyer.com, Türkiyenin ilk Engelliler İnsan Kaynakları ve Kariyer Portalidir.

Engelsiz Kariyer, Ülkemizde yaşayan yaklaşık 10 milyon engelli potansiyeline sahip tek İnsan Kaynakları ve Kariyer portalidir. Ülkemizde engelli istihdamında özel sektör de %3 engelli çalıştırmak yasal zorunluluktur. Şirketlerin bu boşluğu doldurmalarında karşılaştığı en önemli problem vasıflı engellilere ulaşamamasıdır. Bu noktada Engelsiz Kariyer sahip olduğu kitle ve potansiyelle size bir çok avantajlar sağlayacaktır.

Engelsiz Kariyer, sayısız özgeçmiş bırakan bireysel üyelere sahiptir. Zengin içeriği ve engelliler için Türkiyede ilk kez erişilebilirlik yazılım kolaylıkları ile üyelerine bir çok avantajlar sağlıyor.

Üyeler sürekli portaldaki yeniliklerden, gündemdeki gelişmelerden ve düzenlenen etkinliklerden ücretsiz haberdar ediliyor. Engelsiz Kariyer, engellileri iş dünyasına kazandırarak milli servet olarak tüketen değil üreten bireyler olarak görülmesini ve ekonomide söz sahibi olmalarını ve ciddi bir istihdam potansiyeli sağlamaktadır.

Engelsiz Kariyer, firmalara online internet üzerinden engelli üyelere ulaşarak, değerlendirme yapmalarında kolaylıkla ve zaman kazandırıyor.

Yukarı Yukarı Site Haritası  |   Hakkımızda  |   Üyelik Avantajları  |   Gizlilik Prensibi  |   Genel Koşullar  |   İletişim  |   Medya
Copyright © 2008 Engelsizkariyer.com - Her hakkı saklıdır.
OPTİMUM DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ. Türkiye İş Kurumu 42 nolu özel İstihdam bürosu lisansı ile faaliyet göstermektedir.
4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince " İŞ ARAYANLARDAN ÜCRET ALINMAYACAK VE MENFAAT TEMİN EDİLMEYECEKTİR."