Engelsiz Kariyer Logo  

 

 

Neden Engelsiz Kariyer?
 
Engelsizkariyer.com; engelli istihdamında firmaların gereksinim duydukları nitelikli ve doğru adayları arama, bulma ve seçme gibi süreçlerde yardımcı olmak amacıyla tasarlanmıştır. Bu portal; engelli işgücü piyasasında gerekli duyarlılığın ve doğru bilgilerin verilmesi alışkanlığının sağlanması hedeflenmektedir. Ayrıca, engellilerin tüketen değil üreten bir potansiyel olduğu konusunda toplumsal farkındalığı oluşturmak istenmektedir.
 
İnsan kaynakları sektörüne yeni soluk kazandıran Engelsizkariyer.com 'a kurumsal üye olmanın artıları;
 
·   Engelsizkariyer.com'a vereceğiniz ilanlarla Türkiye'nin her yerinden yüzde 3 engelli çalıştırma kontenjanınız için istediğiniz engelli adaylarına kolaylıkla ulaşabilir, iletişim kurabilirsiniz.
 
·   Aradığınız doğru ve tüm niteliklere göre engelli adayların  özgeçmişlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
 
·   Engelli adaylara aradığınız pozisyonu ilan ederek, daha hızlı ve kolay ulaşarak firmanızın bir adım öne geçmesini sağlayabilirsiniz. 
 
·   İlanlarınıza başvuran tüm adaylara en hızlı şekilde cevap mektubu gönderebilirsiniz.
 
·   Engelli işçi çalıştırmadığınız her ay için ceza ödemek yerine engelli adayları iş gücü piyasasına kazandırarak hem istihdam yaratmanın keyfini yaşar hem de ekonomiye katkıda bulunursunuz.
 
·   Kapı kapı dolaşarak elaman aramada harcayacağınız  zaman, emek ve parayı, en uygun seviyeye düşürebilirsiniz.
 
·   Kolay ve basit bir şekilde tüm özgeçmişleri aynı formatta görebilirsiniz.
 
·   Yayınlanan tek ya da tüm ilanlarınıza başvurmuş adayları hiç görmeden özel cv formatımızla %80 inceleyerek hızlı değerlendirmede bulunabilirsiniz.
 
·   İlanlarınıza gelen yüzlerce başvuru arasında arama yaparak sadece uygun adayların özgeçmişleri inceleyebilirsiniz.
 
·   İlanlarınızda sizin isteğiniz doğrultusunda gizliliğin esas olduğu nitelik ve pozisyonlarda gizli ilan yayınlama ya da veritabanında  yer alan kayıtlı özgeçmişler içerisinde arama yapma şansını kullanabilirisiniz.
 
·   Hızlı aday bul modülü ile aradığınız adayı nokta atışı yaparak ulaşabilirsiniz.
 
·   Veritabanı ve ilanlarda beğendiğiniz adayları sakla bölümünde biriktirerek daha hızlı değerlendirme yaparak aradığınız adaylara ulaşabilirsiniz.
 
Türkiye’nin ilk ve tek en güncel engelli aday veritabanına sahip Engelsiz Kariyer’le,  engelli iş gücü piyasasında doğru ve nitelikli  adaylara daha hızlı ulaşabilirsiniz.www.engelsizkariyer.com