Engelsiz Kariyer Logo  
Deneyim Sahibi Adaylar İçin Önyazı Örneği

Deneyim sahibi adayların iş başvuruları sırasında daha etkili sonuç alabilmeleri için örnekteki  önyazıyı dikkatlice takip etmeliler.

Sayın Yetkili,
 
Eğitim ve kariyer hayatım boyunca oluşturduğum birikimleri kullanarak şirketinize değer katabileceğim bir pozisyonda çalışma isteğimi iletmek istiyorum. Özellikle satış, pazarlama ve pazar araştırması konularında katkı sağlayacağımı düşünüyorum.
 
1996 yılında Gaziantep Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra GAZİTRAB firmasında 4 yıl boyunca pazar araştırması uzmanı olarak görev aldım.
 
2004 yılından bu yana TRABGAZ firmasında araştırma müdürü olarak çalışmaktayım. Pazar araştırması yöntemleri ve araştırma yönetimi konularında yoğun bir bilgi birikimine sahibim. Ayrıca, ileri düzeyde İngilizce, İspanyolca ve Almanca bilgisine sahibim. Özellikle problem çözme, kriz yönetimi ve uzun vadeli düşünebilme yeteneklerimin ve insan ilişkilerinde empati ile yaklaşımımın çalışma hayatımda başarıyı getirdiğini düşünüyorum.
 
Deneyimlerimi kullanarak değer katabileceğim bir şirkette yönetici sıfatıyla uygun bir iş fırsatı yakalamayı amaçlıyorum.
 
Sonuç olarak; ekteki özgeçmişimin staj başvurusu olarak değerlendirilmesini rica ediyorum.
 
Gerekli görmeniz durumunda daha detaylı bilgi vermek için sizinle karşılıklı görüşmek isterim.
 
İlginiz için teşekkür ederim.
 
 
Saygılarımızla,
 
 
Buse Taşkıranwww.engelsizkariyer.com