A-  A+ A  |  Erişilebilirlik Anasayfam Yap Anasayfam Yap   Favorilerime Ekle Favorilerime Ekle Siteyi Öner Siteyi Öner 
Duyuru: İş arayan engelliler ve engelli aday arayan firmalar Anadolu Yakası'nda düzenlenecek Engelsiz Kariyer Günleri 2019 'de bir araya geliyorlar.
Hızlı İş Ara:         

İlan Tüm İlanlar

Engelli Öğrenciler için Siemens Dönüşüm Kampı Başvuru İlanı
(Ref:Siemens Faz2)

İlan Tarihi: 21 Ocak 2019
Şehir / Ülke: İstanbul (Tümü) Türkiye
Personel Sayısı: -
 
İş Tanımı
Siemens Dijital Dönüşüm Kampı ile gelecekte engel yok!
Siemens Türkiye, engelli gençlere özel düzenlediği Dijital Dönüşüm Kampı ile üniversite öğrencilerini geleceği yakalamaya davet ediyor. Katılımcılar kamp boyunca eğitim programlarına katılıp sertifikalarını alabilecek, Siemens’te bordrolu çalışarak iş deneyimi kazanabilecekler. Hatta iş yaşamlarını Siemens’te sürdürme şansını yakalayabilecekler.

Türkiye’yi geleceğin dijital dünyasına taşıma misyonunu üstlenen Siemens, Dijital Dönüşüm Kampı ile engelsiz bir kariyer yolculuğu sunarak gençlerin geleceğin dünyasına donanımlı bir şekilde hazırlanmasına katkı sağlayacak. Katılımcılar sertifikalı eğitimler ve Siemens’te bordrolu çalışma olanağıyla iş deneyimi kazanacak ve iş dünyasına hazırlanacaklar.

Siemens Dijital Dönüşüm Kampı’na her bölümden üniversite öğrencileri başvurabilir.
Başvuruların ardından yapılacak değerlendirme sonucunda seçilen gençler kampta ilk 1 ay boyunca verilecek dijitalizasyon eğitimlerin ardından sertifikalarını alacaklar.
Eğitim aşamasının ardından kamp katılımcıları kendi alanlarında iş deneyimi elde etmek üzere Siemens Türkiye bünyesinde bordrolu olarak çeşitli görevler üstlenecekler. Bu kapsamda üniversite öğrencileri katılımcılar okudukları bölüme uygun departmanlarda çalışarak profesyonel iş dünyasına ilk adımı atacak ve gerçek bir iş hayatını deneyimleme olanağı bulacaklar.
Katılımcılar, program süresince ve sonrasında yapılan değerlendirmeler sonucu kariyerlerine Siemens Türkiye’de devam etme imkanına da sahip olabilecekler.

 
Aranan Nitelikler
Siemens Türkiye’nin düzenlediği Dijital Dönüşüm Kampı’nda yerini almak isteyenler başvurularını aşağıdaki bağlantılardan yapabilir:

Öğrenci programı başvurusu için koşullar:

- Üniversite 3. veya 4. sınıf öğrencisi
- Dijital dünyaya ilgili
- Minimum 6 ay süre ile haftada en az 2 gün part-time bordrolu çalışma temposuna hazır olmak.
- %40 ve üzeri engelli raporu bulunmak ( Engelli olmayan öğrencilerin başvuruları dikkate alınmayacaktır bu nedenle Lütfen başvurunuzu doğru yaptığınızdan emin olun.)

SON BAŞVURU TARİHİ: 20.02.2019

NOT:Eğer bireysel üye değilseniz hemen bireysel üye olarak özgeçmişinizi hazırlayarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Ya da en az %40 ve üzeri engel grubu ve oranı bilgilerinizin de yer aldığı özgeçmişinizi info@engelsizkariyer.com adresine gönderebilirsiniz.

 
Diğer Nitelikler
Sektör: Bilişim Teknolojileri
Pozisyon: Stajyer
Çalışma: Stajyer
Cinsiyet: Bay/Bayan
Son Başvuru Tarihi: 20 Şubat 2019


Firmanın diğer ilanları için tıklayınız

Bu İlana başvuru yapabilmeniz için üye olmanız gerekiyor.

  Üye Olmak İçin tıklayın  

Yukarı Yukarı Site Haritası  |   Hakkımızda  |   Üyelik Avantajları  |   Gizlilik Prensibi  |   Genel Koşullar  |   İletişim  |   Medya
Copyright © 2008 Engelsizkariyer.com - Her hakkı saklıdır.
OPTİMUM DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ. Türkiye İş Kurumu 42 nolu özel İstihdam bürosu lisansı ile faaliyet göstermektedir.
4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince " İŞ ARAYANLARDAN ÜCRET ALINMAYACAK VE MENFAAT TEMİN EDİLMEYECEKTİR."