A-  A+ A  |  Erişilebilirlik Anasayfam Yap Anasayfam Yap   Favorilerime Ekle Favorilerime Ekle Siteyi Öner Siteyi Öner 
Engelsiz Kariyer'de "HIZLI ADAY BUL" ile aradığınız engelli adaya anında ulaşın! Daha fazla bilgi için Engelsiz Kariyer'e Kurumsal üye olabilirsiniz.
Hızlı İş Ara:         

İlan Tüm İlanlar

Teknik Uzman
(Ref:TKU)

İlan Tarihi: 1 Eylül 2020
Şehir / Ülke: İstanbul (Tümü) Türkiye
Personel Sayısı: 1
 
İş Tanımı

Apple Hizmet Uzmanı olarak, müşterilerimizin ürünlerimizi satın aldıktan sonra yeni Apple teknolojilerinden en iyi şekilde faydalanmalarına siz yardımcı olursunuz. Apple Store’da gününüz uzmanlığa dayalı bir dizi destek görevi ve Apple Store müşteri hizmeti görevleriyle dolu geçer. İster müşterilere Mac kullanmaya başlamaları için yardım ediyor, ister Apple aygıtlarıyla ilgili bir soruyu yanıtlıyor olun, bilginizi her an paylaşmaya ve sıra dışı bir destek sunmaya hazır olursunuz. Müşterilerinize çözüm ve yararlı bilgi sunmak, Apple ile ilişkilerini bir üst düzeye çıkarmak sizi mutlu eder.

Apple Hizmet Uzmanı olarak, yeni ürün sahiplerinin ürünlerini kullanmaya başlamasına, mevcut ürün sahiplerinin hızlı ve etkin destek almalarına, Apple ile güçlü ve pozitif bir ilişki kurmalarına yardımcı olursunuz. Bir müşterinin yardıma ihtiyacı olduğunda, durumunu hızla değerlendirirsiniz. Bazen, müşterilerinize iPod, iPhone ve iPad aygıtları konusunda yardımcı olmak için, mevcut Apple teknolojisi hakkındaki bilginizi kullanarak anında öneride bulunur veya çözüm sunarsınız. Diğer zamanlarda, müşterileri onlara yardımcı olabilecek başka Destek ekibi üyelerine yönlendirirsiniz. Hatta yeni müşterilere kişisel eğitim vererek, fotoğraf, video veya müzik projelerine başlamak için gereksinim duydukları temel becerileri kazanmalarına yardımcı olursunuz. Müşterilerinizle en iyi şekilde ilgilenme kararlılığınız bütün mağaza ekibini etkiler. Apple Hizmet Uzmanı, Apple’ın müşterilerle güçlü ilişkiler kurmasına yardımcı olarak başarımızda önemli rol oynar.

 
Aranan Nitelikler

Mağazaya gelen müşterilerin destek gereksinimlerini değerlendirme ve çözüm önerme ya da diğer ekip üyelerine yönlendirme becerisine sahip olmak.
Düzenli olarak farklı teknik uzmanlıklar ve beceriler arasında geçiş yapabilme esnekliğini göstermek.
Ürünler geliştikçe değişime uyum sağlayabilme

Mükemmel düzeyde zaman yönetimi becerilerine sahip olmak ve hızlı karar verebilmek.
Sorun giderme ve problem çözme aşamasında soğukkanlı olmak ve müşteriye odaklanmak.
Ürünle ilgili tanılarınızı ve potansiyel çözümleri aktarırken müşteriye güven vermek.
Yerel dile hakimiyet.

 
Diğer Nitelikler

Sektör: Mağazacılık
Pozisyon: Teknisyen
Çalışma: Yarı Zamanlı
Cinsiyet: Bay/Bayan
Son Başvuru Tarihi: 31 Ekim 2020


Firmanın diğer ilanları için tıklayınız

Bu İlana başvuru yapabilmeniz için üye olmanız gerekiyor.

  Üye Olmak İçin tıklayın  

Yukarı Yukarı Site Haritası  |   Hakkımızda  |   Üyelik Avantajları  |   Gizlilik Prensibi  |   Genel Koşullar  |   İletişim  |   Medya
Copyright © 2008 Engelsizkariyer.com - Her hakkı saklıdır.
OPTİMUM DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ. Türkiye İş Kurumu 42 nolu özel İstihdam bürosu lisansı ile faaliyet göstermektedir.
4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince " İŞ ARAYANLARDAN ÜCRET ALINMAYACAK VE MENFAAT TEMİN EDİLMEYECEKTİR."