A-  A+ A  |  Erişilebilirlik Anasayfam Yap Anasayfam Yap   Favorilerime Ekle Favorilerime Ekle Siteyi Öner Siteyi Öner 
Duyuru: İş arayan engelliler ve engelli aday arayan firmalar Anadolu Yakası'nda düzenlenecek Engelsiz Kariyer Günleri 2019 'de bir araya geliyorlar.
Hızlı İş Ara:         

WATSONS - Kozmetik

Firmaya Ait İlanlar

BaşlıkŞehirİlan Tarihi 
SATIŞ DANIŞMANI / MUĞLAMuğla19 Haz 2019Göster

Firma Hakkında

A.S. Watson Grubu, Asya ve Avrupa'da 33 ülkede 8300'den fazla mağazası ile dünyanın en büyük sağlık & güzellik mağazalar zinciridir. Hutchison Whampoa şirketinin perakende ve üretim alanındaki kolu olan A.S. Watson Grubu; Watsons Your Personal Store ile birlikte İngiltere'deki Superdrug ve Savers; Hollanda ve Belçika'daki Kruidvat; Polonya, Macaristan ve Çek Cumhuriyeti'ndeki Rossmann gibi birçok mağaza zincirini de bünyesinde barındırmaktadır.

 

Watsons Your Personal Store,1600'den fazla mağazası ile 12 farklı bölgede bulunmaktadır. Bu Bölgeler; Hong Kong, Çin, Tayvan, Makao, Singapur, Malezya, Filipinler, Tayland, Kore, Endonezya, Türkiye ve  Estonya'dır.

 

A.S. Watson, sağlık & güzellik alanındaki mağazalarının yanı sıra supermarket ve elektronik mağazalar zinciri de dahil olmak üzere;

 

Toplam 19 farklı perakende markasıyla,

Haftada 25 milyondan fazla müşteriye hizmet veren,

87.000'den fazla çalışanlı bir gruptur.

 

Watsons Your Personal Store, 2005 yılında Cosmo-Shop mağazalarının satın alınmasıyla Türkiye pazarına giriş yapmıştır. Watsons Your Personal Store'un bugün itibari ile Türkiye'de toplam 23 mağazası bulunmaktadır.

 

www.watsons.com.tr

 
 
Yukarı Yukarı Site Haritası  |   Hakkımızda  |   Üyelik Avantajları  |   Gizlilik Prensibi  |   Genel Koşullar  |   İletişim  |   Medya
Copyright © 2008 Engelsizkariyer.com - Her hakkı saklıdır.
OPTİMUM DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ. Türkiye İş Kurumu 42 nolu özel İstihdam bürosu lisansı ile faaliyet göstermektedir.
4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince " İŞ ARAYANLARDAN ÜCRET ALINMAYACAK VE MENFAAT TEMİN EDİLMEYECEKTİR."