A-  A+ A  |  Erişilebilirlik Anasayfam Yap Anasayfam Yap   Favorilerime Ekle Favorilerime Ekle Siteyi Öner Siteyi Öner 
Türkiye''nin ilk ve tek engelli aday veritabanı ile istihdamın kalbi Engelsiz Kariyer''de atıyor. Daha fazla istatistik bilgi için tıklayınız.
Hızlı İş Ara:         

WATSONS - Kozmetik

Firmaya Ait İlanlar


Firma Hakkında

A.S. Watson Grubu, Asya ve Avrupa'da 33 ülkede 8300'den fazla mağazası ile dünyanın en büyük sağlık & güzellik mağazalar zinciridir. Hutchison Whampoa şirketinin perakende ve üretim alanındaki kolu olan A.S. Watson Grubu; Watsons Your Personal Store ile birlikte İngiltere'deki Superdrug ve Savers; Hollanda ve Belçika'daki Kruidvat; Polonya, Macaristan ve Çek Cumhuriyeti'ndeki Rossmann gibi birçok mağaza zincirini de bünyesinde barındırmaktadır.

 

Watsons Your Personal Store,1600'den fazla mağazası ile 12 farklı bölgede bulunmaktadır. Bu Bölgeler; Hong Kong, Çin, Tayvan, Makao, Singapur, Malezya, Filipinler, Tayland, Kore, Endonezya, Türkiye ve  Estonya'dır.

 

A.S. Watson, sağlık & güzellik alanındaki mağazalarının yanı sıra supermarket ve elektronik mağazalar zinciri de dahil olmak üzere;

 

Toplam 19 farklı perakende markasıyla,

Haftada 25 milyondan fazla müşteriye hizmet veren,

87.000'den fazla çalışanlı bir gruptur.

 

Watsons Your Personal Store, 2005 yılında Cosmo-Shop mağazalarının satın alınmasıyla Türkiye pazarına giriş yapmıştır. Watsons Your Personal Store'un bugün itibari ile Türkiye'de toplam 23 mağazası bulunmaktadır.

 

www.watsons.com.tr

 
 
Yukarı Yukarı Site Haritası  |   Hakkımızda  |   Üyelik Avantajları  |   Gizlilik Prensibi  |   Genel Koşullar  |   İletişim  |   Medya
Copyright © 2008 Engelsizkariyer.com - Her hakkı saklıdır.
OPTİMUM DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ. Türkiye İş Kurumu 42 nolu özel İstihdam bürosu lisansı ile faaliyet göstermektedir.
4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince " İŞ ARAYANLARDAN ÜCRET ALINMAYACAK VE MENFAAT TEMİN EDİLMEYECEKTİR."