A-  A+ A  |  Erişilebilirlik Anasayfam Yap Anasayfam Yap   Favorilerime Ekle Favorilerime Ekle Siteyi Öner Siteyi Öner 
Duyuru: Engelli Gençler için Siemens Dijital Dönüşüm Kampı'na başvuru için hemen tıklayın. (Betimleme: Masada bilgisayar karşısında oturan erkek tekerlekli sandalye kullanıcısı gencin gülümseyen resmi.)
Hızlı İş Ara:         

Yemeksepeti - E-Ticaret

Firmaya Ait İlanlar

BaşlıkŞehirİlan Tarihi 
Helpdesk Uzmanı İstanbul (Tümü)31 Ara 2021Göster
Depo Destek Elemanı - İZMİRİzmir19 Ara 2021Göster

Firma Hakkında

Yemeksepeti.com Hakkında

Yemeksepeti.com ülkemizin en gelişmiş ve ilk online yemek siparişi sitesidir. 2000 yılı içerisinde faaliyete geçmiş olan Yemeksepeti.com ülkemizdeki paket servis anlayışına çok daha verimli ve hızlı bir alternatif getirmeyi hedeflemektedir. Misyonu; öncelikle Türkiye'deki, daha sonra ise Orta Doğu ve Avrupa'nın gelişmekte olan ülkelerindeki tüm internet kullanıcılarına ve ilgili tüm restoranlara, internetten yemek siparişi verebilme ve alabilme olanağı sağlamaktır. Yemeksepeti.com öncelikle bu çerçevede olmak üzere yemek ile ilgili tüm konularda faaliyet göstermektedir. İnternet teknolojilerindeki bütün yenilikleri takip eden ve alanına giren uygulamaların hemen hepsinde Türkiye'de öncü olan Yemeksepeti.com, günlük hayatımızda son derece ciddi bir sorun olan 'Acaba ne yesek?', 'Pizzacının telefonu kaçtı?', 'Telefondan sipariş verelim ama hep diet kola yerine normal kola geliyor', 'Menü olsaydı da neler yiyebileceğimizi görseydik', 'Acaba o buraya paket servis yapıyor mu?', 'Netteyim şimdi telefon açamam, bir daha bağlanmam da dakikalar sürer', 'Toplantıya girmeden siparişi versem acaba adam gelince bekler bekler gider mi?', 'Biberini bol koy dedim yine bal gibi tatlı geldi' ve benzeri yüzlerce probleme son derece radikal bir çözüm getirmesi açısından Türkiye'de bir ilki gerçekleştirmektedir. Bu buluşma tamamiyle interaktif bir ortamda sağlanıp teknolojinin tüm imkanları ile desteklenerek hata payı sıfıra yaklaştırılmış, verilen bir siparişin en kısa zamanda ve en doğru şekilde kullanıcıya ulaştırılması bir hedef değil bir zorunluluk olarak belirlenmiştir. Servis hızını ve kalitesini sürekli arttırmayı hedef olarak seçmiş olan Yemeksepeti.com, şu aşamadaki faaliyetlerini altı ana konu başlığı altında toplamıştır; Internet kullanıcılarına istedikleri restoranlardan istedikleri yemekleri sipariş verebilme imkanını hiçbir ek ücret ödemeksizin sunmak. Internet'ten de sipariş almak isteyen restoranların hepsine, hem mevcut olan altyapılarını kullanarak hem de en gelişmiş teknolojiyi yakalayarak sipariş alma olanağı sağlamak. Kullanıcıyı sipariş verdiği restoranların bulunduğu kişisel web sayfası ile karşılamak ve bu restoranların menülerindeki değişikliklerden kullanıcıyı haberdar etmek. Yemeksepeti.com'dan verilen siparişleri inceleyerek kullanıcının damak tadı ve bütçesi çerçevesinde yeni menülerin, promosyonların ve yemeksepeti.com ailesine katılan yeni restoranların bilgilerini kullanıcıya bildirmek. Yemek siparişini kullanıcının belirleyeceği ileri bir tarih ve saatte kendisine ulaşacak şekilde verebilmesini sağlamak. Yemek kavramı ile ilgili tüm konularda internet kullanıcılarını bilgilendirmek ve bir yemek portalı olarak hizmet vermek. Günlük hayatımızın çok önemli bir sorununa, çok daha verimli bir alternatif getirmeyi amaçlayan sitemizin size de hitap edebileceğine eminiz. Tek yapmanız gereken sitemize üye olup size paket servis yapan restoranların içinden damak tadınıza en uygun olanını seçmeniz.

 
 
Yukarı Yukarı Site Haritası  |   Hakkımızda  |   Üyelik Avantajları  |   Gizlilik Prensibi  |   Genel Koşullar  |   İletişim  |   Medya
Copyright © 2008 Engelsizkariyer.com - Her hakkı saklıdır.
OPTİMUM DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ. Türkiye İş Kurumu 42 nolu özel İstihdam bürosu lisansı ile faaliyet göstermektedir.
4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince " İŞ ARAYANLARDAN ÜCRET ALINMAYACAK VE MENFAAT TEMİN EDİLMEYECEKTİR."