A-  A+ A  |  Erişilebilirlik Anasayfam Yap Anasayfam Yap   Favorilerime Ekle Favorilerime Ekle Siteyi Öner Siteyi Öner 
Engelsiz Kariyer'de "HIZLI ADAY BUL" ile aradığınız engelli adaya anında ulaşın! Daha fazla bilgi için Engelsiz Kariyer'e Kurumsal üye olabilirsiniz.
Hızlı İş Ara:         

Bunsar - Bilişim Teknolojileri

Firmaya Ait İlanlar


Firma Hakkında

Bunsar görüntü işleme ve makine öğrenimi alanlarında Ar-Ge faaliyetleri yürüten ve perakende sektörüne yönelik teknolojik ürünler geliştiren 2012'de İTÜ Teknokent'te kurulmuş bir firmadır. Firmanın hazır giyim tüketicilerine mağazada ilgilerini çeken ürünleri kabine girmeden üzerlerinde görüp deneme imkanı sunan artırılmış gerçeklik teknolojisi "EasyMix3D" 2012'de düzenlenen ARI Çekirdek yarışmasında akademi özel ödülünü almış; bu alanda dünya çapında geliştirilmiş iki çözümden biri olmuştur. Firmanın bir sonraki projesinde geliştirdiği "gerçek zamanlı cinsiyet ve yaş algılama" çözümü, Vodafone tarafından kadına karşı şiddeti engellemek amacıyla geliştirilen bir sosyal sorumluluk projesinde kullanılmış ve Cannes'de en inovatif sosyal sorumluluk projesi ödülünü almıştır. Firmanın hazır giyim sektörü için geliştirmiş olduğu bir diğer ürün, "EasyMix360 sanal gardırop" başarıyla ticarileşmiş ve Almanya menşeili bir çözümle birlikte üretilmiş ilk sanal gardırop çözümlerinden biri olmuştur. 2015-2016 TEYDEB 1507 programı kapsamında desteklenen "GÖRSEL BENZERLİK BAZLI ÜRÜN ARAMA VE ÖNERİ MOTORU" projesinde hazır giyim tüketicilerinin beğendikleri bir ürünü fotoğrafı ile aratarak bulması ve o ürüne benzer ürün önerilerini otomatik alabilmesini sağlayan bir platform geliştirmiştir. Proje Boyner Holding bünyesindeki HOPİ uygulamasında başarı ile ticarileşmiş, Microsoft'un global ürün kataloğuna Türkiye'den giren az sayıda çözümden biri olmuştur. Bunsar geliştirmiş olduğu teknik alt yapıyı "bulut mimariye" taşıyan ilk firma olmuş; Microsoft tarafından Türkiye'nin en iyi bulut tabanlı yazılım şirketi seçilmiştir.
 
 
Yukarı Yukarı Site Haritası  |   Hakkımızda  |   Üyelik Avantajları  |   Gizlilik Prensibi  |   Genel Koşullar  |   İletişim  |   Medya
Copyright © 2008 Engelsizkariyer.com - Her hakkı saklıdır.
OPTİMUM DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ. Türkiye İş Kurumu 42 nolu özel İstihdam bürosu lisansı ile faaliyet göstermektedir.
4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince " İŞ ARAYANLARDAN ÜCRET ALINMAYACAK VE MENFAAT TEMİN EDİLMEYECEKTİR."