A-  A+ A  |  Erişilebilirlik Anasayfam Yap Anasayfam Yap   Favorilerime Ekle Favorilerime Ekle Siteyi Öner Siteyi Öner 
Duyuru: Engelli Gençler için Siemens Dijital Dönüşüm Kampı'na başvuru için hemen tıklayın. (Betimleme: Masada bilgisayar karşısında oturan erkek tekerlekli sandalye kullanıcısı gencin gülümseyen resmi.)
Hızlı İş Ara:         

Apple - Perakende

Firmaya Ait İlanlar

BaşlıkŞehirİlan Tarihi 
TR-Kurumsal Müşteriler Eksperiİstanbul (Tümü)22 Mar 2021Göster
TR-Geniusİstanbul (Tümü)22 Mar 2021Göster
TR-Uzmanİstanbul (Tümü)22 Mar 2021Göster
TR-Teknik Uzmanİstanbul (Tümü)22 Mar 2021Göster

Firma Hakkında

Yapmayı sevdiğimiz şeyleri yepyeni yollarla yapabilmemiz için yaratılabilecek olanakları düşünen, üreten ve sürekli yeniden tasarlayan, kültürel çeşitliliğe sahip bir ekibiz. Burada çalışan kişiler Mac, iPhone, iPad ve Apple Watch’un yanı sıra iTunes, App Store, Apple Music ve Apple Pay gibi hizmetlerle pek çok sektörü kökten değiştirdi. Ürünlerimizdeki yenilikçiliğimiz, uygulamalarımızda da geçerliliğini koruyor. Bu da dünyayı bulduğumuzdan daha iyi halde bırakma kararlılığımızı güçlendiriyor. Apple’ın kapısı herkese açık. İnsanlığın tekil değil çoğul olduğuna inanıyoruz. Herkesin dahil olduğu, kimsenin dışarıda kalmadığı bir dünyanın daha iyi işlediğine inanıyoruz. Çalışanlarımızla ve onların tasarlayıp paylaştığı ürünlerle ilgili de böyle düşünüyoruz. En güçlü teknolojilere herkes erişebilmeli. Biz de bu nedenle ürünlerimizi herkes için tasarlıyoruz. Böylece herkesin yaratma, çalışma ve oyun oynama fırsatına sahip olabilmesini hedefliyoruz.
 
 
Yukarı Yukarı Site Haritası  |   Hakkımızda  |   Üyelik Avantajları  |   Gizlilik Prensibi  |   Genel Koşullar  |   İletişim  |   Medya
Copyright © 2008 Engelsizkariyer.com - Her hakkı saklıdır.
OPTİMUM DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ. Türkiye İş Kurumu 42 nolu özel İstihdam bürosu lisansı ile faaliyet göstermektedir.
4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince " İŞ ARAYANLARDAN ÜCRET ALINMAYACAK VE MENFAAT TEMİN EDİLMEYECEKTİR."