A-  A+ A  |  Erişilebilirlik Anasayfam Yap Anasayfam Yap   Favorilerime Ekle Favorilerime Ekle Siteyi Öner Siteyi Öner 
Türkiye''nin ilk ve tek engelli aday veritabanı ile istihdamın kalbi Engelsiz Kariyer''de atıyor. Daha fazla istatistik bilgi için tıklayınız.
Hızlı İş Ara:         

Audi Şenyıldız - Otomotiv

Firmaya Ait İlanlar


Firma Hakkında

Şenyıldız, kaliteli tasarım, dünya standartlarındaki çözüm odaklı hizmet anlayışı %100 müşteri memnuniyetine verdiği önemle iddiasını ilk günkü heyecanı ile sürdürmekte. Sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerle farklılığımızı ortaya koyarak, 3500m2lik servis alanımızda 150 kişilik ekibimiz ve ayda 1300 araçlık servis kapasitemizle, Audi müşterilerine en güvenilir ,en kaliteli, en prestijli hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Kuruluşundan bu yana 25.000 araç ve sahiplerine ISO ve TSE standartlarında hizmet verirken, Avrupa ve dünya pazarında Audi AG’nin geliştirdiği en son teknolojileri de yakından takip ediyor. Yenikapı sahil yolundaki modern tesisinde Audi A3’ lerden TT’ye A5’lerden A8’e kadar her isteğe ve zevke uygun modeller showroomda Audi tutkunlarının isteklerini kamçılarken sadece Audi orijinal yedek parçalarının kullandığı servis bünyemizde Audi Assistans ile bağlantılı olarak 7 gün 24 saat acil servis hizmeti, ücretsiz yerinden alım yerine teslim hizmeti, ücretsiz lastik depolama hizmeti, İDO bilet temini, ücretsiz çekici hizmeti, egzoz emisyon ölçüm hizmeti, ve daha birçok ayrıcalıklı servis hizmeti sunarken ayrıca tüm sorunları hızla giderme adına Audi AG ile de on-line bağlantılı performans göstermektedir.


Şenyıldız “Performans üstünlüğü” ile öne çıkan Audi’ye yakışır bir hizmet sunmak için tüm Audi eğitimlerini tamamlamış deneyimli kadrosu ile sizlere ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını açıyor.


Teknik Klasmanda “Dünyanın En İyi Audi Servisi!”
Audi Twin Cup 2008 Dünya Finali’nde Şenyıldız olarak Türkiye’yi en iyi şekilde temsil etmenin haklı gururunu yaşadık.


Dünyanın 36 ülkesinden 60 Audi Servis Ekibi’nin yarıştığı Audi Twin Cup 2008 Dünya Finali’nde ekibimizin tutkusu ve inancı bizi zafere taşıdı. Geçen yılki Teknik Klasmanda Dünya Üçüncülüğü’nün ardından bu yıl da Teknik Klasmanda “Dünya Birincisi” Genel Klasmanda da “Dünya Üçüncüsü” olarak Şenyıldız Servis Ekibi Türkiye’de satış sonrası hizmetlerde yüksek hizmet kalitesini bir kez daha tescillemiş oldu.


Türkiye’de Bir İlke İmza Attı!
Şenyıldız, Doğuş Otomotiv-Audi iş birliği ile 2007 yılında bir ilke imza attı. Audi’nin lifestyle ürünlerinin satışının yapıldığı Şenyıldız Butik, Nişantaşı Valikonağı Caddesinde Audi yaşam kültürünü yansıtan ve aynı zamanda otomobil/butik anlayışının ülkemizdeki ilk ve tek temsilcisi....

Saatten, çantaya güneş gözlüğünden eldivene, tekstil ve deri ürünlerinden golf malzemelerine pek çok ayrıcalıklı Audi markalı ürün Şenyıldız Butik’te..

Doğuş Otomotiv-Audi ve Şenyıldız iş birliğiyle ortaya çıkan ve ülkemizde bir ilk olan bu konsept Audi yaşam tarzını Audi tutkunlarıyla buluşturuyor.Aksesuarlar,tekstil ve deri ürünleri,minyatür Audi'ler,çocuk dünyası,golf ürünleri gibi pek çok farklı ürün bulmak mümkün.

Ayrıca giriş katında Audi’nin spor modellerinin sergilendiği Şenyıldız Butik’te Audi’nin tüm modelleri hakkında bilgi almanın yanı sıra hayalinizdeki Audi’yi oluşturma olanağı da sunuluyor.

 
 
Yukarı Yukarı Site Haritası  |   Hakkımızda  |   Üyelik Avantajları  |   Gizlilik Prensibi  |   Genel Koşullar  |   İletişim  |   Medya
Copyright © 2008 Engelsizkariyer.com - Her hakkı saklıdır.
OPTİMUM DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ. Türkiye İş Kurumu 42 nolu özel İstihdam bürosu lisansı ile faaliyet göstermektedir.
4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince " İŞ ARAYANLARDAN ÜCRET ALINMAYACAK VE MENFAAT TEMİN EDİLMEYECEKTİR."