A-  A+ A  |  Erişilebilirlik Anasayfam Yap Anasayfam Yap   Favorilerime Ekle Favorilerime Ekle Siteyi Öner Siteyi Öner 
Duyuru: İş arayan engelliler ve engelli aday arayan firmalar İstanbul Engelsiz Yaşam Fuarı'nda düzenlenecek Engelsiz Kariyer Günleri 2018 'de bir araya geliyorlar.
Hızlı İş Ara:         

Doka - Kalıp Sanayi

Firmaya Ait İlanlar

BaşlıkŞehirİlan Tarihi 
Operasyon Destek ElemanıKocaeli28 Eyl 2018Göster

Firma Hakkında

1868 yılında Avusturya’da ahşap işletme atölyesi olarak faaliyete başlayan firma bugün 5 kıtada 70 den fazla ülkede 160 satış ve lojistik merkezi ve 6000 çalışanı ile sektörde marka bilinirliği ve güvenilirliği en yüksek olan uluslararası bir kalıp-iskele firmasıdır. Doka, Türkiye’ye ilk olarak 1985 yılında temsilcilik açılarak giriş yapmıştır. Bu 1999 yılına kadar farklı firmaların bu temsilciliği devam ettirmesiyle sürmüştür. 1999 yılında Avusturya Doka kendi firması olan Doka Kalıp İskele San. Ve Tic. A.Ş’yi kurmuştur. 2008 yılında Gebze’de 17.000 m² alan üzerine kurulan Doka’nın en gelişmiş tesislerinde %100 Avusturya Doka sermayesi ile faaliyetlerini devam ettirmektedir. Web Sitesi http://www.dokakalipiskele.com Genel Merkez Gebze / Kocaeli Şirket büyüklüğü 51-200 çalışan Uzmanlık Alanları Betonarme yapılar için kalıp sistemleri, İskele sistemleri, Otomatik tırmanır betonarme yapı kalıp sistemleri, Ahşap kirişler, İnşaat iş güvenliği ekipmanları ve rüzgâr ve koruma perdeleri.
 
 
Yukarı Yukarı Site Haritası  |   Hakkımızda  |   Üyelik Avantajları  |   Gizlilik Prensibi  |   Genel Koşullar  |   İletişim  |   Medya
Copyright © 2008 Engelsizkariyer.com - Her hakkı saklıdır.
OPTİMUM DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ. Türkiye İş Kurumu 42 nolu özel İstihdam bürosu lisansı ile faaliyet göstermektedir.
4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince " İŞ ARAYANLARDAN ÜCRET ALINMAYACAK VE MENFAAT TEMİN EDİLMEYECEKTİR."