A-  A+ A  |  Erişilebilirlik Anasayfam Yap Anasayfam Yap   Favorilerime Ekle Favorilerime Ekle Siteyi Öner Siteyi Öner 
Duyuru: Engelli Gençler için #SiemensDijitalDönüşümKampı’na başvurularınızı bekliyoruz. İşitme engelli genç kadının gülümseyen resmi.
Hızlı İş Ara:         

Berner Endüstriyel Ürünler - Tamir, Bakım, Servis ve Ekipmanları

Firmaya Ait İlanlar


Firma Hakkında

1957 yılında Almanya'nın Künzelsau kasabasında kurulan aile şirketi, bugün Avrupa'da otomotiv ve inşaat endüstrilerine yönelik sarf malzemeler, endüstriyel kimyasallar, el aletleri, profesyonel kullanıma yönelik makina ve ölçüm cihazları ile  25 ülkede hizmet veren uluslararası sektöründe lider bir şirket haline gelmiştir.

Berner Grubu Avrupa ve Uzak Doğu’da bulunan 25 ülkede 9000 çalışanı ile hizmet vermektedir. Berner Holding Almanya’nın Künzelsau kentinde yer almaktadır ve tüm Berner grubunun stratejik gelişiminden sorumludur. Berner, otomotiv ve yapı & inşaat endüstrilerinde yer alan servis ve üreticilere yönelik profesyonel ürünler sunan bir direkt satış firmasıdır. Fakat Berner markasının bugünkü başarısının ardında çok daha değerli bir şey yatmaktadır. Biz Gönüllü Uzmanlar’ız. Bize göre gerçek bir uzman sadece bilgi sahibi olan değil; aynı zamanda müşterisinin dilinden anlayan, her türlü problemine cevap arayan ve işini tutkuyla yapandır. Berner, kurulduğu günden bu yana çalışanlarının tutkusu ve müşterilerine kattığı değer ile rakiplerinden ayrılır. Berner’in farkı müşteri anket sonuçlarında da defalarca kanıtlanmıştır. Uzmanlık, güven ve sıkı müşteri ilişkileri Berner’i diğerlerinden farklı kılan üç temel unsurdur.

Berner Grup

Berner, Caramba ve BTI Berner Gruba ait stratejik partnerlerdir. Berner Gruba bağlı bu üç şirketin de misyonu kendi bireysel pazarlarındaki müşterileri anlamak ve doğru çözümler sunmaktır. Uzmanlığımız başarımızın anahtarıdır. Berner’in esas gücü iki temel unsura dayanır; yüksek kaliteli ürünlerinin çok kanallı satışı ve otomotiv, inşaat ve endüstri alanlarında verdiği bakım & onarım, geliştirme ve teknik destek hizmetleri.

Berner Grubun temel stratejisi gelişmekte olduğu noktalarda büyümeye devam etmek ve dijital kanalların sunduğu fırsatları hedefleri doğrultusunda değerlendirerek gücüne güç katmaktır.

Berner Grup, bu strateji ile devamlı gelişimi ve başarısının sürekliliğini hedeflemektedir.

 
 
Yukarı Yukarı Site Haritası  |   Hakkımızda  |   Üyelik Avantajları  |   Gizlilik Prensibi  |   Genel Koşullar  |   İletişim  |   Medya
Copyright © 2008 Engelsizkariyer.com - Her hakkı saklıdır.
OPTİMUM DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ. Türkiye İş Kurumu 42 nolu özel İstihdam bürosu lisansı ile faaliyet göstermektedir.
4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince " İŞ ARAYANLARDAN ÜCRET ALINMAYACAK VE MENFAAT TEMİN EDİLMEYECEKTİR."