A-  A+ A  |  Erişilebilirlik Anasayfam Yap Anasayfam Yap   Favorilerime Ekle Favorilerime Ekle Siteyi Öner Siteyi Öner 
Reklam: Engelleri aşmak için Türk Telekom hep yanınızda! Daha fazla bilgi için hemen tıklayın!
Hızlı İş Ara:         

itelligence - Yazılım

Firmaya Ait İlanlar


Firma Hakkında

Merkezi, Almanya, Bielefeld’de bulunan ve 23 ülke – 5 bölge merkezinde 4200’den fazla çalışanı ile dünyanın en büyük bilgi teknolojileri danışmanlık şirketlerinden biri olan itelligence, aynı zamanda 5 farklı kategoride birden SAP’nin global iş ortağı olan dünyadaki tek şirkettir. SAP ekosisteminde Platinum Partner statüsüne sahip olan itelligence AG, servis, kanal, hosting, bulut bilişim ve uygulama yönetim alanlarında hizmet vermektedir. 2014 Araştırma sonuçlarına göre dünyanın en büyük 3. telekom şirketi ve Fortune Global 500, 2014 değerlendirmesine göre dünyanın en büyük 53. şirketi olan NTT Data Group ile 2012 senesinde yaptığı anlaşma sonucu operasyonlarına bir NTT Data Grup şirketi olarak devam etmektedir .

2000 yılından  bu yana SAP kurumsal yazılım çözümleri ve danışmanlığı alanında Türkiye’nin lider SAP servis sağlayıcısı olarak hizmet veren itelligence Türkiye, 430 kişilik uzman ekibiyle, bugüne kadar 19 farklı sektörde gerçekleştirdiği referans projeleriyle, 50’den fazla ülkeye hizmet vermiştir. 2013-2014 yılları arasında ekosistemde öne çıkan performansı  ile, Bilişim 500 ve SAP tarafından çeşitli ödüllere layık görülen itelligence Türkiye, 2015 yılında SAP prestijli ödüllerinden biri olan SAP Pinnacle Ödülleri’nde En çok Cloud satan partner ödülüne layık görülmüştür.

itelligence Türkiye, SAP çözümleri özelinde geliştirdiği tamamlayıcı ve çok boyutlu yaklaşımlar ile bilişim sektörüne ve müşterilerine değer katma anlayışını benimsemekte ve sunmuş olduğu hizmetler sonucunda, farklı ölçeklerdeki kurumların rekabet güçlerini artırmakta ve gelişen teknolojiyi performansa dönüştürmektedir.

 
 
Yukarı Yukarı Site Haritası  |   Hakkımızda  |   Üyelik Avantajları  |   Gizlilik Prensibi  |   Genel Koşullar  |   İletişim  |   Medya
Copyright © 2008 Engelsizkariyer.com - Her hakkı saklıdır.
OPTİMUM DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ. Türkiye İş Kurumu 42 nolu özel İstihdam bürosu lisansı ile faaliyet göstermektedir.
4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince " İŞ ARAYANLARDAN ÜCRET ALINMAYACAK VE MENFAAT TEMİN EDİLMEYECEKTİR."