A-  A+ A  |  Erişilebilirlik Anasayfam Yap Anasayfam Yap   Favorilerime Ekle Favorilerime Ekle Siteyi Öner Siteyi Öner 
Duyuru: İş arayan engelliler ve engelli aday arayan firmalar Anadolu Yakası'nda düzenlenecek Engelsiz Kariyer Günleri 2019 'de bir araya geliyorlar.
Hızlı İş Ara:         

Turkcell Diyalog Müzesi - Holding / Şirketler Grubu

Firmaya Ait İlanlar


Firma Hakkında

"Karanlıkta Diyalog Sergisinin dünya çapında yakaladığı başarıdan ve yarattığı etkiden sonra Andreas Heinecke, sessiz iletişim üzerine oluşturduğu deneyimsel prototipi ilk defa 1998’te Frankfurt’ta sunmuştur. 2003 yılında ise Paris’te ilk Sessizlikte Diyalog Sergisi deneyimsel bir serge olarak kapılarını ziyaretçilerine açmıştır.

15-20 işitme engelli rehberin istihdam edildiği sergi ziyaretçilerin bir duyuları olmadan, ötekileştirme ve onlar ve biz kavramlarının arasındaki engelleri kaldırmalarını sağlamaktadır.

Sessizlikte Diyalog Sergisi bugün dünyada 6 ülke ve 10 şehirde yer almaktadır. Türkiye’de ise Kasım 2015’te İstanbul Gayrettepe Metro İstasyonu’nda hayata geçecektir.

Ziyaretçiler, özel yalıtımlı bir ortamda tamamen sessizlikte gerçekleşen bu deneyimde, yaklaşık 500 metrekarelik bir alanda, özel bölümlerde sessiz iletişime yönelik aktiviteler yapıyor ve hem kendileriyle hem de çevreleriyle ilgili önemli bir farkındalığa sahip oluyor ve iletişim becerilerini geliştiriyorlar."

Tanıtım filmi: https://www.youtube.com/watch?v=-lZbacrUZ4A

 
 
Yukarı Yukarı Site Haritası  |   Hakkımızda  |   Üyelik Avantajları  |   Gizlilik Prensibi  |   Genel Koşullar  |   İletişim  |   Medya
Copyright © 2008 Engelsizkariyer.com - Her hakkı saklıdır.
OPTİMUM DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ. Türkiye İş Kurumu 42 nolu özel İstihdam bürosu lisansı ile faaliyet göstermektedir.
4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince " İŞ ARAYANLARDAN ÜCRET ALINMAYACAK VE MENFAAT TEMİN EDİLMEYECEKTİR."